Kārtošana:
Skatīt vienlaicīgi:
Filtrs
Cena €
no
līdz
Pieejamība
7
8
5
6
Slēpt filtrus

Kāzu florists

FIltrs
Kārtošana:
0,00€
0,00€
Rāda no 1 līdz 2 kopā 2 (Kopā lapu - 1)

Kāzu dienas burvību atdzīvina daudzi elementi, un viens no svarīgākajiem no tiem ir ziedi. Tie ne tikai rotā telpu, bet arī pauž emocijas, rada atmosfēru un iemieso katra pāra individualitāti. Fun Flowers nav tikai floristi, viņi ir īsti radītāji, kas piepilda topošo jaunlaulāto fantāzijas un vēlmes. Apvienojot svaigumu un radošumu, šie profesionāļi rada īstus ziedu šedevrus, kas atstāj neaizmirstamu iespaidu uz ikvienu kāzu apmeklētāju.

Katrs pušķis, katrs ziedu aromāts, ko rada Fun Flowers, ir unikāls. Mūsu studijas kāzu floristi rūpīgi pieiet katram pasūtījumam, uzmanīgi uzklausot klientu vēlmes un iemiesojot tās spilgtās un skaistās kompozīcijās. Viņi prasmīgi apvieno dažādus ziedu veidus, faktūras un toņus, lai radītu perfektu ziedu dekoru, kas atspoguļo pāra stilu un noskaņu.

KO MĒS PIEDĀVĀJAM JŪSU KĀZĀM?

Fun Flowers ir gatavi piedāvāt jums plašu pakalpojumu klāstu, lai jūsu kāzas būtu patiesi unikālas un neaizmirstamas. Mēs piedāvājam arī ceremonijas vietas dekorēšanu. Neatkarīgi no tā, vai jūsu kāzas notiks ārā vai zālē, mēs izveidosim iespaidīgas arkas, ziedu sienas, dekorētus krēslus un citus elementus, kas pārvērtīs jūsu telpu par maģisku mīlestības un prieka ainu.

Fun Flowers ir gatavi padarīt jūsu kāzas īpašas un elpu aizraujošas. Mēs ar prieku pārvēršam jūsu idejas un sapņus spilgtās ziedu kompozīcijās, kas priecēs jūs un jūsu viesus visas dienas garumā. Uzticieties mūsu pieredzei un profesionalitātei, un jums būs neaizmirstama kāzu floristika, ko atcerēsieties gadiem ilgi.

Картинка

KĀ MĒS DARBOJAMIES?

Fun Flowers mēs cenšamies saviem klientiem nodrošināt visaugstākā līmeņa apkalpošanu un nepārspējamas kvalitātes darbu, kas ir izdevīgi cenas un kvalitātes ziņā. Lūk, kā mēs strādājam, lai jūsu kāzas būtu perfektas:

  1. Konsultācijas un plānošana. Mūsu pirmā tikšanās sākas ar rūpīgu konsultāciju, kuras laikā mēs uzzinām jūsu vēlmes, kāzu tēmu un stilu. Mēs apspriedīsim tādas detaļas kā krāsu palete, vēlamās puķes un budžets. Mūsu floristi palīdzēs jums pasūtīt neatkārtojamu dekoru un piedāvās radošas idejas.

  2. Individualizēts dizains. Pamatojoties uz jūsu vēlmēm un kāzu koncepciju, mēs izstrādāsim unikālu dizainu, kas atspoguļos jūsu personību un stilu. Mēs izveidosim skices un maketus, lai jūs varētu vizualizēt, kā izskatīsies jūsu kāzu ziedu dekors.

  3. Ziedu izvēle un sagatavošana. Mēs rūpīgi izvēlamies svaigākos un kvalitatīvākos ziedus no saviem piegādātājiem. Mūsu komanda profesionāli apstrādā un sagatavo ziedus, lai nodrošinātu to svaigumu un skaistumu visas kāzu dienas garumā.

Mēs augstu vērtējam katru klientu un piedāvājam individuālu pieeju katram projektam.

Картинка

Mūsu mērķis ir padarīt jūsu kāzas neaizmirstamas, atstājot tikai spilgtākās un skaistākās atmiņas.


LABĀKĀS DEKORĒŠANAS IDEJAS NO FUN FLOWERS FLORISTIEM

Fun Flowers floristi lepojas ar savu radošumu un spēju pārvērst jūsu sapņus realitātē. Lūk, dažas no mūsu komandas labākajām kāzu dekorēšanas idejām:

  • Romantiska arka ar ziediem - radiet iespaidīgu atmosfēru, izrotājot savu altāri vai ceremonijas vietu ar eleganti veidotu arku ar ziediem.
  • Līgavas pušķi ar neparedzamām krāsu kombinācijām.
  • Peldošas ziedu kompozīcijas - tas radīs elegantu un noslēpumainu atmosfēru.
  • Ziedu strūklakas un dzīvīgi galdi - tas radīs jautru un rotaļīgu atmosfēru, kas priecēs acis un sagādās prieku viesiem.
  • Puķu aksesuāri un dekori fotosesijām Izveidojiet skaistu vidi fotogrāfijām, izmantojot ziedu vainagus, ziedu aksesuārus un dekorus.

Jautro ziedu floristiem ir bezgalīgas idejas un koncepcijas jūsu kāzu dekorēšanai. Mēs vienmēr labprāt piepildīsim jūsu drosmīgākās idejas un radīsim neaizmirstamu dekoru, kas izsaka jūsu unikalitāti un stilu.