Kārtošana:
Skatīt vienlaicīgi:
Filtrs
Cena €
no
līdz
Krāsa
80
118
81
83
82
Izmērs
111
112
Pieejamība
7
8
5
6
Slēpt filtrus

Mazi pušķi

FIltrs
Kārtošana:
Sale
Peoniju rozēs Fuksia Lace
Sale
49.00€ 47.00€
35.00€
39.00€
47.00€
52.00€
Sale
49.00€ 46.00€
Pieejami varianti
42.00€
47.00€
Sale
49.00€ 44.00€
42.00€
42.00€
42.00€
48.00€
59.00€
67.00€
47.00€
49.00€
42.00€
45.00€
55.00€
Rāda no 1 līdz 33 kopā 33 (Kopā lapu - 1)

FunFlowers mazie pušķi iedvesmo un pārsteidz - no tradicionālām ziedu kombinācijām līdz negaidītām kompozīcijām no visdažādākajiem augiem. FunFlowers var pasūtīt pušķus dažādos stilos un virzienos, kuros šādas kompozīcijas var izmantot: no romantiskām dāvanām līdz stilīgiem interjera aksesuāriem.

FunFlowers mēs radām vienkāršu pušķi kā īstu šedevru. Mūsu floristi izvēlas pareizo krāsu gammu, veidojot krāšņas kompozīcijas. Māksla dāvināt prieku un emocijas ir atrodama mazās detaļās. FunFlowers mazie pušķi nav tikai ziedi, tie ir daļa no dvēseles, kas ielikta katrā kompozīcijā. Iegremdējieties ziedu un burvības pasaulē kopā ar mums un atklājiet pārsteidzošu un krāsainu skatu uz floristiku.

Svaigu ziedu mini pušķi

FunFlowers veidotie mazie svaigu ziedu pušķi paver burvīgu krāsu, formu un smaržu pasauli. Šīs maigās kompozīcijas ir īsta māksla, kas spēj uzburt daudzas emocijas un sajūtas. FunFlowers ir apbrīnojams mini pušķu veidošanas process, un ir īsts brīnums, kā šie mazie meistardarbi kļūst par īstu mūsdienu floristikas tendenci.

Mini pušķu veidošana ir robeža starp floristiku un miniatūru modelēšanu. Katrs zieds, katrs zariņš tiek rūpīgi izvēlēts un sakārtots, lai radītu harmonisku un vizuālu iespaidu. Kompozīcijas var būt rūpīgi veidotas klasiskas, elegantas vai pat minimālisma stilā - atkarībā no tēmas un mērķa.

FunFlowers vieglie svaigo ziedu pušķi ir ne tikai skaistums, bet arī aizraušanās ar radošumu un spēja ar ziedu kompozīciju palīdzību paust emocijas. Iedvesmojieties un iegremdējieties miniatūru brīnumu pasaulē, kas var atdzīvināt jebkuru jūsu dzīves mirkli.


Картинка

Iemesli šādai dāvanai

Kādi svētki bez ziediem? Neliels ziedu pušķis var būt izsmalcināts papildinājums dzimšanas dienā, jubilejā, Jaunajā gadā vai jebkurā citā svarīgā notikumā. To košās krāsas un izsmalcinātais dizains radīs īpašu jautrības un prieka atmosfēru.

Mazie svaigu ziedu pušķi no FunFlowers ir kļuvuši par ideālu dāvanu izvēli visdažādākajiem notikumiem un mirkļiem. Šīs maigās kompozīcijas var uzsvērt katra gadījuma nozīmīgumu un īpašumu, piešķirot jūsu žestam romantisku un maiguma pieskārienu.

Dažreiz labākās dāvanas nāk bez īpaša gadījuma. Smalks pušķis var būt spontāns un aizkustinošs pārsteigums, kas sagādās prieku un smaidu jūsu mīļajiem.Картинка

Lai kāds būtu gadījums, skaisti svaigu ziedu pušķi no FunFlowers palīdzēs jums nodot sirsnīgas emocijas, radīt burvīgu atmosfēru un atstāt neaizmirstamu pēdas to cilvēku sirdīs, kuriem tos dāvināt.

Leprieciniet savus tuviniekus jau tagad 

Laime slēpjas sīkumos, un nav labāka veida, kā iepriecināt savus tuviniekus, kā ar nelieliem svaigu ziedu pušķiem no FunFlowers. Nav jāgaida kāds īpašs gadījums, lai uzdāvinātu kādam smaidu. Nelieli svaigu ziedu pušķi ir lielisks veids, kā pateikt "es par tevi domāju" vai "tu man esi svarīgs". Vienkārši pārsteidziet savu draugu, partneri vai ģimenes locekli ar nelielu, bet simbolisku dāvanu, lai uzsvērtu savas simpātijas un rūpes.

Dažreiz labākie mirkļi nāk negaidīti. Droši uzdāviniet nelielu pušķi tikai tāpēc, ka tas pēkšņi ienācis prātā. Ieprieciniet saņēmēju visparastākajā brīdī. Nelieli svaigu ziedu pušķi no FunFlowers ir ne tikai dekoratīvs aksesuārs, bet arī prieka, pārsteiguma un maiguma avots. Izmantojiet šo iespēju, lai padarītu īpašu katru savu tuvinieku dienu, pat ar mazāko žestu.