Kārtošana:
Skatīt vienlaicīgi:
Filtrs
Cena €
no
līdz
Krāsa
117
Pieejamība
7
8
5
6
Slēpt filtrus

Ziedi ar saldumiem

FIltrs
Kārtošana:
Sale
Pieejami varianti
61.00€ 55.00€
Pieejami varianti
70.00€
Rāda no 1 līdz 10 kopā 10 (Kopā lapu - 1)

Funflowers - vieta, kur var iegādāties ziedus ar saldumiem un radīt unikālas emocijas! Ar prieku piedāvājam jums kolekciju, ko iedvesmojusi jutekliskā dabas un garšas harmonija. Ziedi kastītē ar saldumiem nav tikai dāvana, tā ir īsts prieka, mīlestības un rūpju iemiesojums. Mēs cenšamies nodot dabas skaistumu un maigumu, izmantojot košas krāsas un maigus toņus, lai dāvātu jums un jūsu mīļajiem aizraujošus prieka mirkļus.

Taču mūsu misija nav saistīta tikai ar ziedu skaistumu. Mēs aicinām jūs atklāt pārsteidzošu garšu pasauli, apvienojot ziedu maigumu ar izsmalcinātiem saldumiem. Šokolāde, konfektes, konfektes, makaroni, marmelāde - katrs saldums mūsu kompozīcijās ir izvēlēts ar mīlestību. Padariet savus svētkus gaišākus, dāvājiet prieku sev un savai ģimenei un mīļajiem ar mūsu pušķiem ar gardiem saldumiem. Funflowers nav tikai dāvana, tas ir vesels stāsts par mīlestību, prieku un skaistiem dzīves mirkļiem.


Izvēloties pareizo kompozīciju 

Mūsu kompozīciju kolekcija piedāvā neierobežotas iespējas izveidot neaizmirstamu dāvanu. Dažādie kastīšu izmēri ļauj mums atrast labāko risinājumu katrai gaumei un budžetam.

Mūsu kastes ir gatavas izvietot viskrāsainākos ziedus un izsmalcinātākās konfektes - no sīkām un smalkām līdz grandiozām un iespaidīgām. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties apļa formas kompozīciju vai vēlaties sirds formu, mēs rūpīgi un uzmanīgi izveidosim katru detaļu.

Mūsu cepuru kastes ir ideāli piemērotas tiem, kas novērtē izsmalcinātību un romantisku atmosfēru. Savukārt sirds formas kastes piepildīs jūsu žestu ar maigumu un siltumu.


Картинка

Laime vienā kastē: ziedi un saldumi kopā 

"Laime vienā kastītē" ir nosaukums ideālai ziedu maiguma un saldumu maiguma kombinācijai, kas atstās neaizmirstamu iespaidu. Mūsu kompozīcijā apvienota visa dabas burvība un saldie prieki. 

Mēs piedāvājam jums svaigu ziedu pušķi, ko jums rūpīgi atlasījuši mūsu pieredzējušie floristi. Papildus šim skaistumam katra kaste ar ziediem un saldumiem ir dekorēta ar izsmalcinātām detaļām. Šokolādes trifeles, smaržīgas konfektes, maigi zefīri - katrs kārums kļūst par daļu no šīs maģiskās simfonijas.

Šī ir iespēja dalīties savās jūtās un rūpēs ar krāsu un garšu valodas palīdzību un iekarot savu mīļoto sirdis.Картинка

Neatkarīgi no tā, vai tas ir īpašs notikums vai vienkārši vēlme iepriecināt mīļoto cilvēku, šī kompozīcija ļaus jums nodot visu, ko jūtat, visskaistākajā un maigākajā veidā.


Negaidiet kādu izdevību, lai viņus pārsteigtu

Kāpēc gan nepielikt spilgtu krāsainu akcentu ikdienai, radot neaizmirstamu pārsteigumu? Galu galā laimei nav nepieciešami īpaši notikumi, to var atrast vissīkākajās detaļās. Cepuru kaste ar ziediem un šokolādes konfektēm kļūst par spilgtu simbolu jūsu mīlestībai un rūpēm, pat ja dāvanai nav iemesla. Katrs zieds pauž jūsu sirsnīgo mīlestību un prieku jau no pašas klātbūtnes tās personas dzīvē, kurai esat iecerējis šo pārsteigumu.

Un, protams, nedrīkst aizmirst arī par iekšējo prieku. Šajā kastītē atradīsiet gardus saldumus, kas gatavi atpūtināt garšas kārpiņas un piešķirt saldumu jūsu ikdienai. Tāpēc dāvājiet pārsteigumus "no nekā", piepildiet savas dzīves mirkļus ar krāsām un garšām, padarot tos daudz spilgtākus un neaizmirstamus.