Kārtošana:
Skatīt vienlaicīgi:
Filtrs
Cena €
no
līdz
Izmērs
111
112
113
Pieejamība
7
8
5
6
Slēpt filtrus

Ziemassvētki

FIltrs
Kārtošana:
85.00€
85.00€
92.00€
77.00€
75.00€
70.00€
1,850.00€
79.00€
83.00€
69.00€
79.00€
85.00€
85.00€
85.00€
76.00€
84.00€
Rāda no 1 līdz 29 kopā 29 (Kopā lapu - 1)

Laipni lūgti FunFlowers, jūsu neaizstājams partneris, lai radītu burvību Jaungada vakaram un Ziemassvētkiem! Šajā maģiskajā svētku sezonā mēs ar prieku piedāvājam Jums skaistas, maigas un pārsteidzošas kompozīcijas, kas palīdzēs piepildīt Jūsu sapņus un vēlmes. Mēs ar mīlestību veidojam katru pušķi, lai piešķirtu jūsu svētku galdam, mājai vai dāvanai unikālu un vienreizēju izskatu. Galu galā ziedi ir kas vairāk nekā tikai augi, tie ir jūtu valoda, un mēs palīdzēsim jums paust savu maigumu, prieku un pateicību ar mūsu pušķiem. 

Labākais pušķis Jaunajam gadam

Labākā pušķa izvēle Jaungada vakaram ir atkarīga no jūsu vēlmēm un svētku noformējuma stila. Tomēr daži populāri varianti, kas var patikt daudziem, ir šādi:

 1. Sarkanu rožu un zaļumu pušķis. Šī klasiskā izvēle simbolizē mīlestību un kaisli, un sarkanās rozes vienmēr ir aktuālas Jaungada vakarā.
 2. Baltas lilijas un krizantēmas. Šis variants simbolizē tīrību un svaigumu, kas var būt simbolisks jaunā gada sākumam.
 3. Pušķis ar Jaungada ziediem. Jūs varat izvēlēties pušķi ar sarkaniem, zaļiem un zelta ziediem, lai tas papildinātu pārējos jūsu Jaungada rotājumus.
 4. Pušķis ar ogām un čiekuriem. Pievienojot ogas un čiekurus, pušķim piešķirsiet dabisku tekstūru un padarīsiet to ziemīgu un mājīgu.

Neaizmirstiet, ka vislabākais Jaungada pušķis ir tāds, kas atbilst jūsu vēlmēm un svētku dekorēšanas stilam. Apsveriet ziedu krāsas, smaržas un simboliku, lai izvēlētos pušķi, kas rotās jūsu Jaungada vakara galdu un piepildīs jūsu mājokli ar siltumu. 

Картинка

Labākais Ziemassvētku pušķis 

Ziemassvētkos, kad visa pasaule ir piepildīta ar prieku un siltumu, jūsu izvēlētajam pušķim ir jāatspoguļo šī īpašā atmosfēra. Lūk, daži labāko Ziemassvētku pušķu varianti:

 1. Baltu liliju un sarkanu rožu pušķis. Šajā pušķī apvienota balto liliju tīrība un vieglums ar sarkano rožu siltumu un kaisli, simbolizējot svētku prieku un mīlestību.
 2. Ziemas pušķis ar amarilīniem un ziliem priežu zaļumiem. Amariliņus uzskata par Ziemassvētku simbolu, un tie labi sader ar ziliem vai sudraba priedes zaļumiem, piešķirot pušķim ziemas izskatu.
 3. Baltas peonijas un zilas ģipsofilas. Peonijas simbolizē laimi un labklājību, bet zilais akcents piešķir maigumu un burvību.
 4. Zaļie ziedi ar sarkanām ogām. Zaļie augi, piemēram, krizantēmas vai skujeņi, sajaukti ar sarkanām ogām, rada svētku un mājīgu pušķi, kas atgādina Ziemassvētkus.
 5. Ziemassvētku pušķis ar sarkaniem un zaļiem ziediem. Izmantojiet sarkanu un zaļu ziedu kombināciju, lai izveidotu košu un svētku pušķi, kas piemērots Ziemassvētkiem.

Ir svarīgi ņemt vērā savas vēlmes un dekoru stilu, bet kopumā Ziemassvētku pušķim ir jāizpauž svētku noskaņa, siltums un prieks par šo īpašo gada laiku.

  КартинкаKad ir svētku laiks, mūsu ziedu piegādes pakalpojums Rīgā kļūst par jūsu uzticamu sabiedroto.

  Pušķu izvēle un piegāde Rīgā 

  Mūsu veikals piedāvā iegādāties ne tikai ziedus - mēs piedāvājam mākslu un uzmanību detaļām, lai katrs pušķis būtu unikāls. Mūsu profesionālu floristu komanda ar prieku palīdzēs Jums izvēlēties un izveidot pušķi, kas lieliski atbilst Jūsu vēlmēm un pārsteigs saņēmēju. Mēs strādājam tikai ar svaigiem ziediem un ņemsim vērā jūsu vēlmes, lai katrs pušķis būtu unikāls mākslas darbs.

  Un, kad Jūsu svaigu ziedu pušķis būs gatavs, mēs ar prieku nogādāsim to jebkurā Rīgas rajonā Jums ērtā laikā. Neatkarīgi no tā, vai Jums nepieciešams pušķis svētkiem, svarīgam notikumam vai vienkārši, lai padarītu Jūsu dienu īpašu.