Šis līgums tiek slēgts starp SIA Funflowers.lv , reģ. Nr. LV40103936979, juridiskā adrese: Blaumana iela 12, Rīga, LV-1011 (turpmāk tekstā Funflowers) un Pircēju (turpmāk tekstā Pircējs), kurš veic pasūtījumu Funflowers interneta veikalā, kas atrodas interneta adresē https://funflowers.lv/  (turpmāk tekstā – Ziedu veikals).

Interneta Ziedu veikala darbību nodrošina un uztur Funflowers.


Veicot pasūtījumu Ziedu veikalā, Pircējs apstiprina, ka ir iepazinies ar Ziedu veikala Lietošanas noteikumiem un līgumu, kas pieejami interneta adresē https://funflowers.lv/terms.

Pircējam ir tiesības saņemt Funflowers veikalā piedāvātās preces un pakalpojumus pēc tam, kad Pircējs ir veicis attiecīgā pakalpojuma vai preces priekšapmaksu. Katras attiecīgās preces un pakalpojuma apraksts un cena ir norādīta preču katalogā pie katras preces. Visas cenas ir norādītas ar pievienotās vērtības nodokli.


Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci vai pakalpojumu, izvēloties vienu no Ziedu veikalā piedāvātajiem attālināto maksājumu veidiem.

Preču un/vai pakalpojumu apmaksas veikšana nozīmē pakalpojuma pasūtīšanas faktu un Pircēja neatsaucamu piekrišanu Noteikumiem.

Pēc pasūtījuma apmaksas Pircējs ir noslēdzis līgumu ar Funflowers, kas nosaka abpusējas saistības un pienākumus.

Pircējam ir tiesības 14 dienu laikā no preces saņemšanas dienas, nesniedzot skaidrojumus par atteikuma iemeslu, atdot preci atpakaļ Funflowers veikalam. Atdodamā prece nedrīkst būt lietota, bojāta, tai ir jābūt oriģinālajā iepakojumā, iepakojums un tā marķējums nedrīkst būt bojāti.


Atteikuma tiesību izmantošana un preču atpakaļatdošana notiek saskaņā ar šādiem tiesiskajiem aktiem:

  • Patērētāju tiesību aizsardzības likums
  • Ministru kabineta 2002. gada 28. maija noteikumi Nr. 207 “Noteikumi par distances līgumu”


Preču atpakaļatdošanas tiesības netiek attiecinātas uz grieztajiem ziediem, ziedu pušķiem, ziedu kompozīcijām un telpaugiem. (MK noteikumi Nr. 207, 15.3. p.).

Funflowers ir tiesības vienpusēji anulēt pasūtījumu un atgriezt Pircējam pilnu pasūtījuma maksu, ja no Funflowers neatkarīgu apstākļu dēļ pasūtījuma izpilde nav iespējama. (Piemēram, pasūtītā prece nav pieejama ilgāk par 30 dienām, vai tai beigusies ražošanas sezona)


Pircējs no piegādes var atteikties pirms ziedu pušķis ir izveidots, rakstot iesniegumu uz epastu:  post@funflowers.lv, Funflowers atgriež atpakaļ naudu 7 darba dienu laikā no iesnieguma saņemšanas uz pircēja norādīto kontu.


  Funflowers neatmaksā pasūtītājam maksu par pasūtījumu un ietur to pilnā apmērā, sekojošos gadījumos: 

1. ja saņēmējs atsakās pieņemt sūtījumu (ziedus vai ziedu pušķi);

2. ja saņēmējs ir izbraucis no pilsētas un/vai valsts un nav sasniedzams pasūtītāja norādītajā piegādes adresē 24 stundu laikā pēc pasūtītāja noteiktā piegādes laika;

3. ja saņēmējs neatrodas pasūtītāja norādītajā adresē un nav sasniedzams saziņai pasutītāja norādītajā e-pastā vai telefonā.


Ja saņēmējs neatrodas pasūtītāja norādītajā adresē un pasūtījuma piegāde ir jāpārceļ uz citu piegādes adresi ,pasūtītājam ir jāmaksā maksa par pasūtījuma piegādi atkārtoti, izņemot, ja pasūtījuma piegādes adrese tiek mainīta ne tālāk kā 2 km no sākotnēji norādītās pasūtījumu piegādes adreses.

Ja saņēmējs neatrodas pasūtītāja norādītajā adresē norādītajā laikā un pasūtījuma piegāde ir jāpārceļ uz citu piegādes laiku,pasūtītājam ir jāmaksā maksa par pasūtījuma piegādi atkārtoti,izņemot,ja pasūtījuma piegādes laiks no sākotnēji norādītā piegādes laika ir ar 1h intervālu.


 Funflowers informē, ka ziedu pušķu kompozīcija var atšķirties no mājas lapā publicētā, jo pušķos izmantojamie ziedi ir sezonāli un Funflowers nevar garantēt, ka mājas lapā redzamie ziedi būs pieejami Funflowers veikalā ziedu pušķa izgatavošanas brīdī. Ziedu pušķis tiks gatavots saglabājot stilu un krāsu gammu, bet nepieciešamības gadījumā, ziedi tiks aizvietoti pēc florista profesionālajiem ieskatiem. 


ZIEDU VEIKALS

Interneta veikals Funflowers ir publiski pieejama interneta vietne, kas paredzēta ziedu, dāvanu un citu preču un pakalpojumu iegādei internetā. Ziedu veikals ir pieejams interneta adresē https://funflowers.lv/


ZIEDU VEIKALA PĀRVALDE

Vietnes pārvaldnieks un pieejamo pakalpojumu nodrošinātājs ir SIA Funflowers.lv , reģ. Nr. LV40103936979. Vietnē  https://funflowers.lv/ pieejamo pakalpojumu lietošanas noteikumi, nosacījumi un ierobežojumi, kā arī sankcijas šo noteikumu neievērošanas gadījumā, ir saistoši visiem tās lietotājiem, apmeklētājiem un pakalpojumu saņēmējiem.


INTELEKTUĀLAIS ĪPAŠUMS

Vietnes saturs ir Funflowers  intelektuālais īpašums; tā kopēšana, pavairošana un pārpublicēšana bez Funflowers rakstiskas atļaujas ir aizliegta.


STRĪDI UN PRETENZIJAS

Visi strīdi un pretenzijas tiek risinātas savstarpēju pārrunu ceļā, iesniedzot rakstisku sūdzību/pretenziju 24/h laikā no pasūtījuma saņemšanas brīža, kas tiks risināta 10 (desmit) darbadienu laikā no sūdzības/pretenzijas saņemšanas dienas. Sūdzība/pretenzija ir jāiesniedz rakstveidā.

 

Ja strīdu neizdodas atrisināt pārrunu ceļā, tas risināms Latvijas Republikas tiesā likumos un tiesiskajos aktos noteiktajā kārtībā.


KONFIDENCIALITĀTE

Ziedu veikals garantē saņemto personas datu apstrādi, uzglabāšanu un neizpaušanu trešajām personām atbilstoši Latvijas Republikas likumos un tiesiskajos aktos noteiktajām prasībām.

Pasūtījumu pieņemšanas brīdī saņemtās apmeklētāju un pircēju e-pasta adreses, telefonu numuri, pasta adreses tiks izmantotas tikai un vienīgi saziņai ar preču un/vai pakalpojumu pasūtītāju un to saņēmēju, un pasūtījuma kvalitatīvai izpildei.


Funflowers.lv  neuzkrāj savienojuma datus ar maksājumu sistēmām. Interneta veikala Funflowers.lv  pircēji, pieslēdzoties elektroniskai bankai vai elektroniskajām maksāšanas sistēmām, datus ievada bankas mājas lapā, tapēc šī informācija nav pieejama Funflowers.lv 


PIEGĀDE / APMAKSA

Ziedu piegāde Rīgā tiek veikta darba dienās un brīvdienās.

Pasūtījumi jāveic no 9:00 līdz 16:00.

СPasūtījuma izpildes termiņš Rīgā 5-6 stundas pēc pasūtījuma apmaksas.

Lai svētku dienās piegādāt ziedus, pasūtījums ir jāveic iepriekš.

Ziemassvētku un Jaungada pasūtījumus lūgums pieteikt 1-2 dienas pirms piegādes datuma. Ar īpašiem pasūtījumiem vai jautājumiem, lūdzu, sazinieties ar mums!


Atkārtota piegāde

Atkārtota piegāde uz adresi:

-ja saņēmēja nebija vietā

-ja ar pasūtītāju nespēja sazināties

Tiek veikta par papildu maksu.


Lūdzu, uzmanīgi pārbaudiet, ka piegādes adrese, ieskaitot tālruņa numuru, ir pilnīga un pareiza.

Mēs neesam atbildīgi par novēlotu piegādi vai nepiegādāšanu nepareizas adreses dēļ.PIEGĀDES CENAS:

(norādītas mūsu darba laikā):


Mēs izmantojam fiksētas ziedu piegādes cenas.


Rīgā centrs -  3.99€

Rīgā (tuvākie rajoni) Pļavnieki,Teika,Mežciems utt. - 5.99€

Rīgas rajons (Marupe,Babītē,Piņķi,Salaspils,Balož, Berģi  u.c.) - 9.99€

Jūrmala, Ādaži, Carnikava, Ogre -  15.99€


Ja piegāde tiek veikta ārpus Rīgas teritorijas un uz tālākiem Jūrmalas rajoniem, veikals var sazināties ar jums, lai precizētu piegādes summu.

Ziedu piegāde Rīgā un Jūrmalā ārpus darba laika var tikt veikta par dubultu tarifu. Lai piegādātu ziedus ārpus Rīgas, lūdzu, sazinieties ar mums, lai precizētu piegādes maksu +371 20018700


APMAKSA

Mēs vērtējam Jūsu laiku un cenšamies darīt visu, lai Jums būtu ērti un patīkami sadarboties ar mūsu uzņēmumu!

Kur Jūs nebūtu šobrīd, jebkurā laikā, dienā vai naktī, Jūs varat noformēt un apmaksāt savu pasūtījumu Jums ērtākā veidā.


FunFlowers.lv SIA, 40103936979


Maksājuma veidi


  • AS Swedbank, LV16HABA0551040822373 | Reg.numer. 40103936979 | FunFlowers.lv

  • PayPal

  • Banking cards (Visa, MasterCard)


Pasūtījuma atcelšanas nosacījumi.


Tiklīdz Jūsu pasūtījums tiks apmaksāts, Jūs nevarēsiet to atcelt un saņemt naudu atpakaļ.Visas mūsu kompozīcijas ir individuālas un var tikt veidotas pēc jūsu ieteikumiem. Mēs neatkārtojam līdzīgas kompozīcijas, bet mēs apsolām, ka centīsimies veidot savus pušķus pēc fotogrāfijas un tie būs tikpat stilīgi un skaisti. Lūdzu, ņemiet vērā, ka jūsu pušķu kompozīcija var atšķirties no fotoattēla atkarībā no ziedu sezonalitātes. Neaizmirstiet nosūtīt maksājuma rīkojumus uz post@funflowers.lv . Jūsu pasūtījums tiks apstrādāts tikai pēc tam, kad būs saņemts maksājums.