Kārtošana:
Skatīt vienlaicīgi:
Filtrs
Cena €
no
līdz
Krāsa
80
81
83
82
Izmērs
111
112
113
Pieejamība
7
8
5
6
Slēpt filtrus

Rozes

FIltrs
Kārtošana:
Sale
Autora peoniju rožu pušķis
Sale
Garden roses
Pieejami varianti
179.00€
Pieejami varianti
205.00€
Pieejami varianti
139.00€
99.00€
207.00€
205.00€
68.00€
54.00€
188.00€
New
54.00€
Pieejami varianti
39.00€
Pieejami varianti
85.00€
59.00€
New
59.00€
Sale
267.00€ 235.00€
180.00€
95.00€
115.00€
Sale
99.00€ 75.00€
103.00€
79.00€
Pieejami varianti
42.00€
Sale
127.00€ 105.00€
Pieejami varianti
49.00€
Sale
Pieejami varianti
61.00€ 53.00€
145.00€
Pieejami varianti
45.00€
78.00€
Pieejami varianti
45.00€
Rāda no 1 līdz 36 kopā 36 (Kopā lapu - 1)

"Fun Flowers" ir veikals, kurā uzplaukst rožu burvība. Šeit jūs sagaidīs košas krāsas, izsmalcināti aromāti un krāšņi pušķi, kas veidoti ar mīlestību un profesionalitāti. Mūsu talantīgo floristu komanda prasmīgi apvieno dažādas rožu šķirnes, lai radītu īstus mākslas darbus. Fun Flowers jūs atradīsiet krāšņu pušķi jebkuram gadījumam: no romantiskiem randiņiem līdz svētku pasākumiem.

Turklāt mūsu sortimentā jūs varat pasūtīt baltas, zilas, dzeltenas, zaļas, sarkanas, karmīnsarkanas, metriskas, lielas, holandiešu, garas, kastē, skaistas, oranžas, rozā, zilas, violetas, melnas. Mēs pievēršam īpašu uzmanību ziedu kvalitātei, tāpēc mūsu rozes vienmēr ir svaigas un lieliski saglabātas. Nāciet pie Fun Flowers un izbaudiet nepārspējamo rožu skaistumu un eleganci.

SMARŽĪGS PATEICĪBAS APLIECINĀJUMS

Katrs rožu pušķis kļūst par smaržīgu pateicības zīmi. Mēs uzskatām, ka ziediem piemīt apbrīnojama spēja nodot emocijas un radīt īpašu atmosfēru. Mūsu floristi ar mīlestību un profesionalitāti veido rožu kompozīcijas, kurās lieliski apvienotas krāsas un formas. Mēs piedāvājam plašu dažādu šķirņu rožu klāstu, sākot no klasiskām sarkanām līdz eksotiskām un retām.

Katrs pušķis mūsu veikalā ir unikāls un veidots ar īpašu uzmanību detaļām. Mēs pievēršam lielu uzmanību ziedu kvalitātei, tāpēc mūsu rozes vienmēr ir svaigas, skaistas un patīkami smaržojošas. Rožu smarža, kas piepilda gaisu, rada neatkārtojamu atmosfēru un padara katru dāvanu īpašu. Rožu pušķis ir ne tikai skaists izskats, bet arī maigs aromāts, kas jums un jūsu mīļajiem sagādās neaizmirstamus iespaidus.

Mūsu veikals ir gatavs piedāvāt Jums pušķus jebkuram gadījumam: sākot ar romantiskiem randiņiem un jubilejām un beidzot ar svinīgiem pasākumiem un korporatīvām dāvanām. Mēs ar prieku palīdzēsim jums izvēlēties ideālo pušķi, kas kļūs par unikālu jūsu mīlestības, pateicības vai vienkārši patīkama pārsteiguma izpausmi. Dāviniet smaržīgus uzmanības apliecinājumus ar mūsu unikālajiem rožu pušķiem.

Картинка

PATĪKAMA KOMPOZĪCIJA JEBKURAM SVĒTKU PASĀKUMAM

Rožu pušķi ir patīkama kompozīcija, kas ir ideāli piemērota jebkuriem svētkiem. Pie mums jūs atradīsiet pušķus, kas iemieso eleganci, izsmalcinātību un prieku. Mūsu pieredzējušo floristu komanda veido unikālas kompozīcijas, kurās katra roze atklājas visā savā krāšņumā. Mēs piedāvājam plašu krāsu un toņu klāstu, lai atrastu ideālo pušķi, kas atspoguļo jūsu personību un noskaņojumu.

Neatkarīgi no tā, vai jums nepieciešams pušķis romantiskam randiņam, kāzām, jubilejai vai vienkārši, lai iepriecinātu mīļoto cilvēku, mēs esam gatavi jums palīdzēt. Visas mūsu rozes ir svaigas un augstas kvalitātes, mēs rūpējamies, lai tās būtu ilgnoturīgas un smaržīgas. Nāciet uz Fun Flowers un aplūkojiet mūsu unikālos rožu pušķus, kas veidoti ar mīlestību un rūpību, lai piešķirtu skaistumu jūsu dzīvei un īpašu šarmu jebkuriem svētkiem.

Картинка

Dāviniet smaržīgus pateicības apliecinājumus ar mūsu unikālajiem rožu pušķiem.


ĀTRA ROŽU PIEGĀDE PILSĒTĀ

Fun Flowers mēs ne tikai piedāvājam iegādāties skaistus rožu pušķus, bet arī ātru piegādi visā pilsētā. Mēs saprotam, ka ir īpaši gadījumi, kuros nepieciešams ātrs un uzticams pakalpojums. Mūsu profesionālu kurjeru komanda ir gatava laikus un droši nogādāt jūsu lielo gan krūmu, gan peoniju rožu pušķi.

Mēs augstu vērtējam jūsu laiku un uzskatām, ka katrai piegādei ir jābūt savlaicīgai un bez problēmām. Neatkarīgi no tā, vai Jums nepieciešams pušķis steidzamai dāvanai vai vēlaties to nosūtīt kādai svarīgai personai otrā pilsētas malā pat pa vienam gabalam, mēs nodrošināsim ātru un uzticamu piegādi. Mēs lepojamies ar savu augsto apkalpošanas līmeni un cenšamies pārsniegt ikviena klienta cerības.

Turklāt mēs piedāvājam arī piegādi konkrētos laikos, lai jūs varētu ieplānot savu pārsteigumu un radīt neaizmirstamu mirkli. Pasūtiet pie mums rožu pušķi par pieņemamu cenu un izbaudiet mūsu piegādes skaistumu, komfortu un drošību, dāvājot prieku un emocijas saviem mīļajiem.