Kārtošana:
Skatīt vienlaicīgi:
Filtrs
Cena €
no
līdz
Krāsa
80
81
Izmērs
113
Pieejamība
7
8
5
6
Slēpt filtrus

Ziedi grozā

FIltrs
Kārtošana:
90.00€
75.00€
199.00€
216.00€
152.00€
130.00€
325.00€
285.00€
180.00€
91.00€
260.00€
145.00€
Rāda no 1 līdz 20 kopā 20 (Kopā lapu - 1)

Ziedu grozi ir mūsu kaislība, mēs radām ne tikai ziedu kompozīcijas, bet arī īstus prieka, maiguma un apbrīnas avotus. Katrs mūsu ziedu grozs ir unikāls mākslas darbs, kurā apvienotas labākās ziedu šķirnes, izsmalcinātas dekorēšanas detaļas un rūpīgi pārdomāts dizains. Neatkarīgi no tā, vai jums nepieciešama dāvana īpašam notikumam, vēlme iepriecināt mīļoto cilvēku vai radīt mājoklī komfortu, mūsu ziedu grozi sagādās jums neaizmirstamus prieka mirkļus.

Mēs saprotam, cik svarīgi ir dāvināt ne tikai ziedus, bet arī emocijas. Tāpēc mēs strādājam ar mīlestību un uzmanību pret katru detaļu, lai jūsu dāvana būtu unikāla un sirsnīga. Mūsu floristi ir īsti sava amata meistari, kas spēj radīt dažādu stilu kompozīcijas - no romantiskām un maigām līdz spilgtām un oriģinālām.

Profesionāla florista veidoti grozi  

Katrs grozs ir radošu pārdomu, ekspertu zināšanu par augiem un krāsu un formu kombinēšanas mākslas rezultāts. Mūsu floristi ir īsti burvji, kas spēj radīt izsmalcinātas kompozīcijas dažādos stilos - no elegantām un klasiskām līdz modernām un nestandarta kompozīcijām. Viņi ļoti rūpīgi izvēlas katru ziedu, ņemot vērā tā nokrāsu, formu un smaržu, lai panāktu perfektu līdzsvaru katrā grozā.

Mēs lepojamies ar mūsu floristu komandas spēju pārvērst ziedus par stāstu, kas izstāstīts ar sulīga grozu pušķa un izsmalcinātas kompozīcijas palīdzību. Lai kāds būtu gadījums - dzimšanas diena, kāzas, jubileja vai vienkārši vēlme dāvāt prieku - mūsu ziedu grozi ir lieliska izvēle. Uzticieties mūsu floristu pieredzei un radošumam, un jūs redzēsiet, kā katrs grozs kļūs par unikālu dāvanu, kas pauž jūsu jūtas un emocijas. 


Картинка

Ar rokām atlasīti kompozīcijas  

FunFlowers mēs saprotam, ka katrs brīdis un katrs gadījums prasa īpašu pieeju. Tāpēc mūsu floristi ar rokām izvēlēsies un izveidos perfektu kompozīciju, kombinējot ziedus un dekoratīvos elementus, lai izteiktu tieši tās emocijas, ko vēlaties dāvināt.

Mūsu floristu komanda ir īsti eksperti unikālu kompozīciju veidošanā. Viņi rūpīgi uzklausa jūsu vēlmes, ņem vērā pasākuma specifiku un pat saņēmēja raksturu, lai atrastu perfektu pušķi. Izmantojot rūpīgi izvēlētās krāsas, formas un faktūras, mūsu floristi izveidos kompozīciju, kas lieliski atspoguļos jūsu gaumi un noskaņojumu.

Vai tās būtu maigas rozes romantiskam vakaram, krāsainas gerberas atbalstam vai elegantas orhidejas īpašam notikumam, mēs esam gatavi ņemt vērā katru detaļu, lai jūs varētu iegādāties izcilu un neaizmirstamu kompozīciju. Izvēloties FunFlowers, jūs varēsiet pasūtīt personalizētu uzmanību un rūpes par katru kompozīciju.

 

Картинка

Ļaujiet mums radīt jums kaut ko unikālu, kas kļūs par krāsainu un neaizmirstamu jūsu īpašā brīža sastāvdaļu. 

Grozi ir dažādi, bet vienmēr skaisti 

Mēs lepojamies ar to, ka mūsu kompozīcijas vienmēr ir ne tikai daudzveidīgas, bet arī neapšaubāmi skaistas. Katrā grozā mēs pievēršam īpašu uzmanību detaļām, lai radītu kaut ko unikālu un neaizmirstamu. Neatkarīgi no tā, vai tie ir koši un sulīgi toņi jautriem svētkiem, maigi pasteļtoņi romantiskiem mirkļiem vai eklektiskas kombinācijas, lai izteiktu spilgtu personību, mūsu ziedu grozi vienmēr akcentē notikumu un dāvā emocijas.

Mēs saprotam, ka katra liela vai maza kompozīcija ir ne tikai ziedu pušķis grozā, bet arī stāsts. Mūsu floristi viegli pārnes jūsu idejas un noskaņojumu unikālās kompozīcijās, kas priecēs acis un sirdi. Nāciet pie mums pēc skaistuma, izsmalcinātības un unikalitātes katrā detaļā. Galu galā FunFlowers ziedu grozu pasaulē pat visparastākā diena kļūst par īpašu un neaizmirstamu notikumu.