Kārtošana:
Skatīt vienlaicīgi:
Filtrs
Cena €
no
līdz
Krāsa
80
117
81
83
82
Izmērs
111
112
113
Pieejamība
7
8
5
6
Slēpt filtrus

Sezonas ziedi

FIltrs
Kārtošana:
55.00€
159.00€
155.00€
Pieejami varianti
45.00€
Sale
49.00€ 47.00€
58.00€
145.00€
Sale
65.00€ 57.00€
Sale
49.00€ 47.00€
Pieejami varianti
75.00€
Pieejami varianti
85.00€
Pieejami varianti
48.00€
Pieejami varianti
45.00€
Pieejami varianti
26.00€
Sale
75.00€ 67.00€
89.00€
82.00€
50.00€
145.00€
Pieejami varianti
42.00€
57.00€
Pieejami varianti
43.00€
Sale
58.00€ 50.00€
75.00€
67.00€
48.00€
Rāda no 1 līdz 31 kopā 31 (Kopā lapu - 1)

Ziedi vienmēr ir bijuši neaizstājams skaistuma un prieka simbols. Fun Flowers pušķi ir īsti mākslas darbi, ko radījuši profesionāli floristi ar ilggadēju pieredzi. Mēs patiesi ticam, ka katrs gadalaiks sevī nes īpašu šarmu un neatkārtojamas krāsu gammas, ko var nodot ar ziedu palīdzību. No viegla un maiga pavasara līdz košai un sulīgai vasaras paleti, no siltiem rudens toņiem līdz nomierinošām ziemas krāsām - mūsu krāšņie sezonālie pušķi atspoguļo apkārtējās pasaules skaistumu un daudzveidību.

Sezonas ziedi no Fun Flowers ir ne tikai lielisks jebkura pasākuma rotājums vai dāvana mīļotajam cilvēkam, bet arī veids, kā bez vārdiem paust savas jūtas un emocijas. Mēs cenšamies radīt prieku un smaidu mūsu klientu sejās, un varam droši apgalvot, ka mūsu ziedu kompozīcijas kļūs par neaizmirstamu akcentu jūsu dzīvē jebkurā dienā neatkarīgi no gadalaika.

MAIGI VISU GADALAIKU AROMĀTI

Pavasarī mūs ieskauj brīnišķīga ziedu smaržu simfonija, kas piepilda gaisu ar svaigumu un atjaunošanos. Vasarā valdzinošas nogatavojušos ogu un svaigi nopļautas zāles smaržas; vakarā - rožu, jasmīnu un lavandas siltums.

Rudens dāvā bagātīgus lapu un garšvielu aromātus, bet ziema - priežu skuju, mandarīnu un ziemas ziedu burvību. Izvēloties smaržas sev vai dāvanai, mēs varam nodot savas izjūtas un emocijas, uzsvērt savu individualitāti un radīt atmosfēru, kas mūs pavadīs ikdienā.

Картинка

IZSMALCINĀTAS KOMPOZĪCIJAS, KAS ATBILST VISĀM GAUMĒM

Floristi ar patiesu talantu un aizraušanos ar ziediem rada unikālas kompozīcijas, apvienojot dažādas formas, faktūras un krāsas. Viņi rūpīgi izvēlas ziedus, lai izteiktu sajūtas un emocijas, ko nav viegli izteikt vārdiem.

Spilgtas pušķi minimālisma stilā ar tīrām līnijām un maigiem toņiem ļauj izteikt vienkāršības skaistumu. Aromātiskas kompozīcijas ar ziedošu rožu, liliju un jasmīnu pārpilnību rada romantiku un izsmalcinātību.

Stilizētas tematiskās kompozīcijas var atveidot dabas ainavas vai simbolizēt noteiktus notikumus. Piemēram, skaists pavasara pušķis ar lilijām un narcisēm atgādina par dabas atmodu, bet oriģināls rudens pušķis ar košām lapām un ogām rada siltuma un mājīguma atmosfēru.

Картинка

Visu gadalaiku maigās smaržas ir unikāla iespēja izbaudīt skaisto un būt tuvāk dabai, kas maigi rūpējas par mums visu gadu.


SVAIGI PUŠĶI JEBKURĀ MĒNESĪ

Pavasarī, kad daba mostas no ziemas miega, pušķi piepildās ar košiem un maigiem toņiem. Ziedošas tulpes, trauslas anemones un smaržīgas hiacintes priecē acis un uzlabo garastāvokli. Šajā gadalaikā floristi rada īstus mākslas darbus, katrā kompozīcijā paužot atjaunotni un cerību.

Vasara ienes spilgtumu un dažādību svaigos pušķos. Vasaras ziedi, piemēram, margrietiņas, lilijas un saulespuķes, piepilda atmosfēru ar enerģiju un saulainu siltumu. Kompozīcijas ar sulīgiem un spilgtiem toņiem uzlabo noskaņojumu un rada svētku noskaņu.

Rudens ir miera un piesātinātu toņu laiks. Pušķos parādās košas rozes, košas krizantēmas un krāsaini rudens lapu dekori. Floristi prasmīgi apvieno dažādas krāsas un faktūras, lai atklātu aizejošās vasaras un atnākošā rudens skaistumu.

Ziema, lai gan auksta, ziedu kompozīcijās ir ne mazāk burvīga. Sniegbaltas rozes un hortenzijas, egļu zari un ogas atdzīvina atmosfēru un piepilda to ar ziemas svētku burvību. Delikāts ziemas pušķis sniedz siltumu un prieku aukstajā gadalaikā.

Svaigi pušķi jebkurā mēnesī ir ne tikai pārsteidzošas ziedu kompozīcijas, bet arī veids, kā nodot savas jūtas un rūpes. Tie var kļūt par brīnišķīgu dāvanu mīļajiem, mīlestības un uzmanības simbolu. Floristi rūpīgi izvēlas svaigākos un kvalitatīvākos ziedus, lai katra kompozīcija priecētu ar savu skaistumu un smaržu pēc iespējas ilgāk.