Kārtošana:
Skatīt vienlaicīgi:
Filtrs
Cena €
no
līdz
Krāsa
80
81
82
Izmērs
111
112
113
Pieejamība
7
8
5
6
Slēpt filtrus

Tulpes

FIltrs
Kārtošana:
69.00€
Pieejami varianti
24.00€
49.00€
77.00€
47.00€
Pieejami varianti
28.00€
Pieejami varianti
29.00€
Pieejami varianti
85.00€
Pieejami varianti
34.00€
Pieejami varianti
29.00€
Pieejami varianti
34.00€
Pieejami varianti
33.00€
54.00€
185.00€
65.00€
96.00€
93.00€
Rāda no 1 līdz 29 kopā 29 (Kopā lapu - 1)

Tulpes, šie apbrīnojamie ziedi, jau sen ir iekarojuši ziedu mīļotāju sirdis visā pasaulē. Tagad mēs iedziļināsimies šī skaistā auga maģiskajā pasaulē, atklāsim tā pārsteidzošo simboliku un dalīsimies ar jums interesantos faktos par to.

Sākot ar vēsturiskajām saknēm Turcijā un beidzot ar mūsdienu šķirnēm un krāsu gammām, mēs jums pastāstīsim visu, ko vēlējāties uzzināt par tulpēm. Kopā ienirsim skaistuma un iedvesmas pasaulē, ko sniedz šie brīnišķīgie ziedi. Gatavojieties uzzināt vairāk par to, kāpēc tulpes ir tik populāras un kāpēc tās ir iecienītas FunFlowers pārdošanā.

Tulpju simbolika pēc krāsas un izvēles

Tulpes ir ne tikai skaisti ziedi, bet tām ir arī dziļa simbolika, kas atkarīga no to krāsas. Izvēloties konkrētu tulpju nokrāsu, tām var būt īpaša nozīme un tās var nodot dažādas emocijas:

 1. Sarkanas tulpes. Populārākā no visām tulpju krāsām simbolizē kaisli un patiesu mīlestību. 
 2. Baltas tulpes tiek asociētas ar tīrību, nevainību un pilnību. Rozā tulpes simbolizē maigumu, šarmu un pateicību. 
 3. Dzeltenās tulpes pauž prieku, draudzību un pozitīvu noskaņojumu. Tās ir lieliski piemērotas dāvināšanai draugiem un ģimenei.
 4. Violetas tulpes. Violeta ir noslēpumaina un noslēpumaina krāsa. Violetās tulpes var simbolizēt jutekliskumu un intrigu, un tās ir lieliski piemērotas apbrīnas paušanai.
 5. Oranžās tulpes asociējas ar enerģiju un dzīvīgumu. Tās var paust prieku un dzīvesprieku, tāpēc tās ir lieliska izvēle, lai uzturētu jūsu garastāvokli labā noskaņojumā.

Izvēloties tulpju krāsu, ņemiet vērā kontekstu un savas sajūtas. Piemēram, Valentīna dienai vislabākā izvēle būtu sarkanas tulpes, savukārt, lai atbalstītu draugu vai kolēģi, garastāvokli uzlabos dzeltenas vai oranžas tulpes. Tulpju krāsu simbolika var palīdzēt jums paust savas emocijas un nodomus, padarot katru dāvanu īpašu un nozīmīgu.

Картинка

Vai tulpes var iegādāties jebkurā gada dienā? 

Tulpes ir ziedi, kas asociējas ar pavasari un bieži kļūst par tā atnākšanas simbolu. To maigās ziedlapiņas un krāsu daudzveidība padara tos par populāru dāvanu un pasākumu dekorēšanas izvēli. Tomēr vai tulpju pušķi var iegādāties jebkurā gada dienā un vai ir kādi ierobežojumi to pieejamībai?

Patiesībā tulpes mūsu veikalā ir pieejamas gandrīz visu gadu. Galvenā tulpju sezona sākas pavasarī, parasti no marta līdz maijam, kad tās zied lielā skaitā un piedāvā plašu šķirņu un krāsu klāstu. Šajā laikā tulpes patiešām priecē ar saviem krāsainajiem ziedlapiņām un ienes svaigumu mājās un pasākumos.

Ir svarīgi atcerēties, ka tulpju cena var ievērojami atšķirties atkarībā no sezonas. Aktīvajā ziedēšanas sezonā, kad tulpju ir pārpilnība, to cena bieži vien kļūst pieejamāka. Ārpus sezonas cenas var būt augstākas.

  КартинкаAtdzīviniet katru mirkli ar tulpju svaigumu un maigumu! Dāviniet ziedus - dāvājiet mīlestību!

  Ideāls tulpju pušķis no Fun Flowers 

  Kad runa ir par tulpēm, Fun Flowers nāk palīgā. Mēs esam vieta, kur dzimst ideāls krāšņs šī brīnišķīgā zieda pušķis. Mēs esam kas vairāk nekā tikai ziedu veikals, mēs esam īsta maģiska vieta, kur katrs skaistais tulpju pušķis tiek rūpīgi radīts ar mīlestību un profesionalitāti.

  Mēs saprotam, ka katrs klients ir unikāls, un piedāvājam individuālu pieeju pušķu veidošanā. Jūs varat pasūtīt kompozīciju atbilstoši savām vēlmēm, pievienot personisku pieskārienu, piemēram, citus ziedus - īrisus, peoniju rozes, vai pieprasīt kaut ko īpašu. Jūsu pušķis pilnībā atbildīs jūsu vēlmēm.

  Mēs rūpējamies par saviem klientiem un piedāvājam ērtu un ātru piegādi. Neatkarīgi no tā, kam paredzēts jūsu lielais vai mazais pušķis - tā var būt dāvana mīļotajam cilvēkam vai dekoratīvs elements īpašam pasākumam -, varat būt droši, ka tas tiks nogādāts laikā un perfektā stāvoklī.